Cenová poptávka

Kontakty

Kontakty
Sídlo společnosti
U Kožovy hory 2790, Kročehlavy, 272 01 Kladno
IČ: 293 73 107 DIČ: CZ29373107

Kanceláře

Nádražní 1178, 671 72 Miroslav mapka
Brněnská 104/27, 671 72 Miroslav mapka


Milady Horákové 2764, 272 01 Kladno mapka
Masarykova 413/34, Brno – město mapka


Vedení společnosti


Lubor Pipa
Technický ředitel
e-mail: l.pipa@westav-bohemia.cz
mobil: +420 777 257 210
tel: 511 110 235
           Alena Mikolášová
Asistentka technického ředitele
e-mail: a.mikolasova@westav-bohemia.cz
mobil: +420 736 621 862
tel: 511 110 235
           Lenka Brücková
Asistentka výrobního ředitele
e-mail: info@westav-bohemia.cz
mobil: +420 773 047 430
tel: 511 110 235
 
Vladimír Hefr 
Obchodní ředitel 
e-mail: v.hefr@westav-bohemia.cz
mobil: +420 603 219 561
Miroslav Kurej
Výrobní ředitel
e-mail: m.kurej@westav-bohemia.cz
mobil: +420 731 484 688
Jana Lapešová
Asistentka obchodního ředitele
e-mail: info@westav-bohemia.cz
mobil: +420 703 477 641
tel: 511 110 235

 
Jan Kostečka
Finanční ředitel  
e-mail: j.kostecka@westav-bohemia.cz  
tel: 312 687 733
Miroslav Drlík
Vedoucí přípravy a realizace staveb
e-mail: info@westav-bohemia.cz
mobil: +420 736 621 859
Michaela Hlaváčová
Obchodní zástupce
e-mail: info@westav-bohemia.cz
mobil: +420 734 422 742
 
Projektant
e-mail: info@westav-bohemia.cz
mobil: +420 731 695 298

 



Naši partneři
Vedoucí sdružení iGeo
Ivan Poul, RNDr.,Mgr.,Ph.D.,aut.ing.,GIPENZ

e-mail: ivan.poul@igeo.cz
mobil: +420 608 022 443
Web: www.igeo.cz
PILOT SERVISE s.r.o.
Jan Odehnal
e-mail: jan.odehnal@pilotservise.cz
mobil: +420 775 118 188

S.B.S.Security
Tomáš Hefr
e-mail: t.hefr@sbs-security.eu
mobil: +420 777 820 129
Web: www.sbs-services.cz